16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 78.1 cm2 (~74.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~293 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A55 |
| GPU | IMG8322 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 147.8 x 70.9 x 10.1 mm (5.82 x 2.79 x 0.40 in) |