16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.00" |
| Rozmiar | 6.0 inches, 92.9 cm2 (~73.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~268 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 160.7 x 78.4 x 10.3 mm (6.33 x 3.09 x 0.41 in) |