16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.50" |
| Rozmiar | 6.5 inches, 102.0 cm2 (~90.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~270 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A55 |
| GPU | IMG8322 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/2.2, 1.25\\xc2\\xb5m, AF 12 MP, f/2.2, 1.25\\xc2\\xb5m, AF |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 156.1 x 72.5 x 9.3 mm (6.15 x 2.85 x 0.37 in) |