16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7 inches, 83.8 cm2 (~72.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T820 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh |
System
| System operacyjny | Android 10 (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155 x 74.7 x 10.9 mm (6.10 x 2.94 x 0.43 in) |