16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2009 |
Silnik
| Pojemność | 1240 cm³ |
| Moc | 10.7 KM |
| Moment obrotowy | 10.2 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik walbro |
| Zbiornik paliwa | 10.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 4 piston radial calliper |
| Hamulce tył | Single disc. 2 piston calliper |
| Zawieszenie przód | Hydraulic fork, stems ø 40 mm |
| Zawieszenie tył | Wahacz with shock absorber |
Opony
| Opony przód | 100/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |