16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 1240 cm³ |
| Moc | 13.4 KM |
| Moment obrotowy | 10.6 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik walbro |
| Zbiornik paliwa | 10.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Vented disks |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzocchi hydraulic fork, 40 mm |
| Zawieszenie tył | Wahacz with Sachs shock absorber |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 4.10-18 |