16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 398 cm³ |
| Moc | 4.2 KM |
| Moment obrotowy | 3.1 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik sha 14/14 dell´orto |
| Zbiornik paliwa | 1.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. disc brake - disc diameter 130 mm ( 5,1´ ) |
| Hamulce tył | Single disc. disc brake - disc diameter 119 mm ( 4,7´ ) |
Opony
| Opony przód | 90/65-6.5 |
| Opony tył | 110/50-6.5 |