16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 270 cm³ |
| Moc | 1.3 KM |
| Moment obrotowy | 1.9 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik walbro with membrane pump |
| Zbiornik paliwa | 1.3 l |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. disc brake - disc diameter 119 mm ( 4,7´ ) |
| Hamulce tył | Single disc. disc brake - disc diameter 119 mm ( 4,7´ ) |
Opony
| Opony przód | 2.8-4 |
| Opony tył | 2.8-4 |