16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 4.3''540x1200p |
| Rozdzielczość | 48 MP, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Helio G99 |
| Procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3880 mAh |
| Bateria | Li-Po 3880mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |