16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7 inches, 83.8 cm2 (~75.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6750T (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T860MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.0, AF 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3180 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3180 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 154 x 71.9 x 8.5 mm (6.06 x 2.83 x 0.33 in) |