16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm2 (~70.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6757CD Helio P25 (16 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.4 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T880MP2 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 21.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 21 MP, f/2.0, AF 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 6180 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6180 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1.1 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 154.5 x 76.5 x 10.2 mm (6.08 x 3.01 x 0.40 in) |