16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 60.0 cm (~55.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1620 pixels, 3:2 ratio (~434 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| RAM | 64 GB, 4 GB RAM or 32 GB, 3 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB, 4 GB RAM or 32 GB, 3 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/2.0, 1/2.3", 1.55µm, PDAF |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2, 1/4", 1.12µm |
System
| System operacyjny | Android 7.1 (Nougat), upgradable to Android 8.0 (Oreo) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 149.1 x 72.4 x 9.4 mm (5.87 x 2.85 x 0.37 in) |
| Waga | 180 g (6.35 oz) |