16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 60.0 cm2 (~55.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1620 pixels, 3:2 ratio (~434 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.6 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 509 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.2, 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 5 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 \\xd0\\xb0/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, EDR |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 150.3 x 71.8 x 8.4 mm (5.92 x 2.83 x 0.33 in) |