16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 60.0 cm2 (~55.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1620 pixels, 3:2 ratio (~434 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 512 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.8, 1/2.3", 1.28\\xc2\\xb5m, dual pixel PDAF 12 MP, f/2.6, 1/3.4", 1.0\\xc2\\xb5m, PDAF |
Bateria
| Pojemność | 3500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3500 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, EDR |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS2 |
| USB | USB Type-C 3.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 151.4 x 71.8 x 8.5 mm (5.96 x 2.83 x 0.33 in) |