16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99 inches, 92.6 cm2 (~75.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 512 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.8, 1/2.8", 1.29\\xc2\\xb5m, PDAF 13 MP, f/2.6, 1/3.4", 1.0\\xc2\\xb5m, 2\\xd1\\x85 optical zoom, PDAF |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 \\xd0\\xb0/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, SBAS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 159.1 x 76.8 x 8.8 mm (6.26 x 3.02 x 0.35 in) |