16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99 inches, 92.6 cm2 (~76.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 13 MP B/W, 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 \\xd0\\xb0/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158.9 x 76.1 x 8.4 mm (6.26 x 3.00 x 0.33 in) |