16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm (~71.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~267 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 308 |
| RAM | 32 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152 x 76.8 x 8.5 mm (5.98 x 3.02 x 0.33 in) |
| Waga | 178 g (6.28 oz) |