16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~21.1% screen-to-body ratio) |
Bateria
| Pojemność | 700 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 700 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 46 x 10 mm (4.13 x 1.81 x 0.39 in) |