16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Przekątna | 1.50" |
| Rozmiar | 128 x 128 pixels (~121 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.5 inches (~15.3% screen-to-body ratio) |
Bateria
| Pojemność | 500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 500 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 104 x 45.5 x 15.7 mm (4.09 x 1.79 x 0.62 in) |