16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Monochrome graphic |
| Przekątna | 1.40" |
| Rozmiar | 101x 64 pixels (~85 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.4 inches (~12.1% screen-to-body ratio) |
Bateria
| Pojemność | 500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 500 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 45 x 15.7 mm (4.13 x 1.77 x 0.62 in) |