16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~23.6% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 600 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 94 x 46 x 16.5 mm (3.70 x 1.81 x 0.65 in) |