16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.60" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~128 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.6 inches (~17.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 37 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 700 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 700 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 44 x 15.2 mm (4.21 x 1.73 x 0.60 in) |