16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 260K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~148 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.9 inches (~25.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 60 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 600 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 95 x 47 x 18.2 mm (3.74 x 1.85 x 0.72 in) |