16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~22.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 60 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 650 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 650 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105.5 x 44 x 12.2 mm (4.15 x 1.73 x 0.48 in) |