16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 822 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9980 cm³ |
| Moc | 228.0 KM |
| Moment obrotowy | 141.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi®: 50 mm throttle bodies (4) with dual injection |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Brembo Stylema opposed 4-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Monoshock. Aluminum alloy swingarm. |
| Zawieszenie tył | Dual Ohlin shocks. Aluminum alloy swingarm. |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 200/55-17 |