16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 822 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 10780 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 98.0 KM |
| Moment obrotowy | 105.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli-45mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo, 4-pistons, 4-pads with radial Brembo calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston |
| Zawieszenie przód | Öhlins Ø 48 mm upside down fork, TTX cartdridge system, with adjustable rebound and compression damping |
| Zawieszenie tył | Monoshock Öhlins for Bimota adjustable in preload, high and low speed of compression damping, single speed on rebound damping |
Opony
| Opony przód | 120/70-19 |
| Opony tył | 180/55-17 |