16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 822 715
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 11980 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 162.0 KM |
| Moment obrotowy | 131.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk athena |
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo calipers four pistons, four separates pads, radial pump. |
| Hamulce tył | Single disc. Bremo 2-pistons |
| Zawieszenie przód | Ohlins 43mm preload -fully adjustable and DLC treated upside-down forks |
| Zawieszenie tył | Ohlins preload-fully adjustable top and lower speed monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 190/55-17 |