16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 11980 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 170.0 KM |
| Moment obrotowy | 127.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection bimota by athena |
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Monoblock, Brembo. |
| Hamulce tył | Single disc. 2 piston Brembo calipers. |
| Zawieszenie przód | Marzocchi Upside-Down 43 mm DLC, fully adj. |
| Zawieszenie tył | Bimota exclusive Extreme Tech adjust.traction and compression unit, pre-loaded spring |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 190/55-17 |