16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 10780 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 98.0 KM |
| Moment obrotowy | 105.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli-45mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo, 4-pistons, 4-pads with radial Brembo calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-pistons, |
| Zawieszenie przód | 50mm Marzocchi forks |
| Zawieszenie tył | Monoshock, fully adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 180/55-17 |