16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 813 766
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2018 |
Silnik
| Pojemność | 9990 cm³ |
| Moc | 200.0 KM |
| Moment obrotowy | 112.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Brembo calipers four pistons, four separates pads, radial pump. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Brembo 2-pistons |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy Ø43mm, adjustable in pre-load, rebound and compression damping |
| Zawieszenie tył | Monoshock, adjustable in pre-load, rebound and compression damping |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 190/55-ZR17 |