16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 2965 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin pwk ø 28mm |
| Zbiornik paliwa | 2.8 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1305.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Hydraulic fork with ø38 mm shaft |
| Zawieszenie tył | Hydraulic Monoshock |
Opony
| Opony przód | 2.75-21 |
| Opony tył | 4.00-18 |