16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 540 x 960 pixels (~245 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.5 inches (~63.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1840 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 1840 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131.9 x 66.7 x 8.5 mm (5.19 x 2.63 x 0.33 in) |