16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~200 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches| 30 x 40 mm (~29.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 92 x 46.5 x 23.5 mm| 86 cc (3.62 x 1.83 x 0.93 in) |