16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm (~21.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~157 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 16 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 99.8 x 46.7 x 16.7 mm (3.93 x 1.84 x 0.66 in) |
| Waga | 90 g (3.17 oz) |