16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 29 x 35 mm, 10.2 cm (~22.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~114 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 1 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 1 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101 x 44 x 17 mm (3.98 x 1.73 x 0.67 in) |
| Waga | 88 g (3.10 oz) |