16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm (~22.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~157 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 20 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 20 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 45 x 14.9 mm (4.02 x 1.77 x 0.59 in) |
| Waga | 122 g (4.30 oz) |