16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 74.5 cm (~68.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~424 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 405 |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
System
| System operacyjny | Android 5.0 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 147 x 74.5 x 9.3 mm (5.79 x 2.93 x 0.37 in) |
| Waga | 142 g (5.01 oz) |