16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~68.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6582 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1800 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 3.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 144 x 69.7 x 7 mm (5.67 x 2.74 x 0.28 in) |