16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~63.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8225Q Snapdragon S4 Play |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A5 |
| GPU | Adreno 203 |
| RAM | 4 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.1.2 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 133.9 x 66 x 10 mm (5.27 x 2.60 x 0.39 in) |
| Waga | 135 g (4.76 oz) |