16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 4996 cm³ |
| Moc | 47.6 KM |
| Moment obrotowy | 45.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with throttle body ø 37 mm |
| Zbiornik paliwa | 13.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1443.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Upside down 50mm fork |
| Zawieszenie tył | Rear swing arm with lateral shock absorber with spring preload adjustment and hydraulic rebound brake adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-R17 |
| Opony tył | 160/60-R17 |