16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2490 cm³ |
| Moc | 25.5 KM |
| Moment obrotowy | 21.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 12.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Upside down 41mm fork |
| Zawieszenie tył | Wahacz with central shock absorber |
Opony
| Opony przód | 110/70-R17 |
| Opony tył | 150/60-R17 |