16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 503
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3735 cm³ |
| Moc | 20.8 KM |
| Moment obrotowy | 29.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Telescopic forks Ø 41mm |
| Zawieszenie tył | Double shock absorber, coil spring oil damped |
Opony
| Opony przód | 100/90-19 |
| Opony tył | 130/80-18 |