16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 2490 cm³ |
| Moc | 25.8 KM |
| Moment obrotowy | 21.1 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with throttle body ø 37 mm |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | 41mm Upside-down forks |
| Zawieszenie tył | Rear swing arm with central shock absorber |
Opony
| Opony przód | 110/70-ZR17 |
| Opony tył | 150/60-ZR17 |