16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 11.1 KM |
| Moment obrotowy | 10.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with throttle body d.28 |
| Zbiornik paliwa | 13.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. CBS |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Upside - down forks,.35mm |
| Zawieszenie tył | Wahacz with central shock absorber with spring pre-load adjustment |
Opony
| Opony przód | 110/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |