16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 7540 cm³ |
| Moc | 75.1 KM |
| Moment obrotowy | 67.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with double throttle body |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Four-piston calipers. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | Upside-down forks Ø 50mm |
| Zawieszenie tył | Rear swing arm with central shock absorber spring preload adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |