16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 5000 cm³ |
| Moc | 47.6 KM |
| Moment obrotowy | 45.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with double throttle body ø 37 mm |
| Zbiornik paliwa | 21.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1600.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 4-piston, ABS |
| Hamulce tył | Single disc. Single piston calliper, ABS |
| Zawieszenie przód | Upside-down forks Ø 41mm |
| Zawieszenie tył | Rear swing arm with central shock absorber spring preload adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |