0
online
0
firm
0
produktów
0
numerów
0
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 3000 cm³ |
| Moc | 37.6 KM |
| Moment obrotowy | 25.6 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with 38 mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 16.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 41mm Upside-down forks |
| Zawieszenie tył | Rear swing arm with lateral shock absorber with spring pre-load adjustment |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |