16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 2.0 inches, 12.6 cm (~21.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~141 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 10 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 10 MB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 51 x 24 mm (4.57 x 2.01 x 0.94 in) |
| Waga | 128 g (4.52 oz) |