16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.9''720x1640p |
| Rozdzielczość | 8 MP, Primary Camera, 2 MP, Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T606 |
| Procesor | Octa-core (1.6 GHz) |
| GPU | G57-650MHz |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |