16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.56''720x1612p |
| Rozdzielczość | 13 MP, f/2.2, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T606 |
| Procesor | Octa-core |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), MIMO |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |